درباره ما

بهسان

شركت رنگ بهسان  فعاليت هاي خود را در زمينه هاي مختلف صنعت پوشش هاي نانو،‌ شامل توليد رنگ و پوشش های نانو آغاز نمود. به کارگیری دانش روز در تولید این پوشش های نانو و همچنین توسعه محصولات، یکی از مهم­ترین اهداف شرکت بهسان بوده است.

شرکت رنگ بهسان، با هدف تولید محصولاتی جدید و کارآمد در عرصه رنگ ها و پوشش ها و با بهره گیری از پشتوانه دانش و تجربه علمی و صنعتی متخصصان و پژوهشگران داخلی، پا به عرصه صنعت کشور گذارده است و درصدد است با استفاده از فناوری نانو، کیفیت انواع پوششهای صنعتی و ساختمانی را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده و خواص نوین مطابق با سفارش مشتریان در این پوشش ها ایجاد نماید. 

شرکت رنگ بهسان، به عنوان اولین شرکت در زمینه تولید رنگ های آبگریز در کشور، تمامی محصولات خود را با استفاده از فناوری نانو به بازار عرضه می نماید و در این راستا از حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف بهره جسته و به عنوان واحد فناور مستقر در مجتمع فناوری های هوشمند شهری، مصمم است با انجام تحقیقات و ارائه راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی های نوین روز دنیا، محصولات خود را بر پایه آخرین استانداردها و با بالاترین کیفیت به مشتریان خویش ارائه نماید و دانش نانو را در تولید سطح بالاتری از محصولات به کار گیرد.