بهسان

رنگ بهسان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مزایای رنگ بهسان

کیفیت بالا

warranty icon

ضمانت

قیمت مناسب

کیفیت بالا

مزایای رنگ بهسان
سوالات متداول

محصولات رنگ بهسان با استفاده از تکنواوژی روز دنیا و فناوری نانو به بازار عرضه می گردد که علاوه بر خاصیت های مد نظر در رنگ دارای کیفیت و خواص جدیدی در محصولات رنگ بهسان صورت گرفته شده است و هم چنین تمامی محصولات رنگ بهسان طبق استانداردهای روز دنیا و تکنولوژی نانو الهام گرفته شده است. با وجود نمونه های محصول کشور های خارجی، رنگ بهسان علاوه ایجاد کیفیت و خواص مشابه نمونه های خارجی، خواص های دیگری با کمک تکنولوژی نانو به محصولات اضافه کرده که منجر به افزایش دوام و پایداری محصولات بر روی سطوح مختلف شده است. 

محصولات رنگ نانو مخصوص چوب دارای گارانتی دوساله می باشد و در صورتی که اجرای رنگ ترمووود توسط گروه رنگ بهسان و یا نمایندگی مجاز شرکت رنگ بهسان  باشد ما این تعهد را به مشتریان میدهیم که کار اجرا شده توسط ما به مدت 2 سال برای شما به خوبی ماندگاری داشته باشد.

محصولات رنگ بهسان متناسب با سفارش مشتریان برای سطوح های مختلف دارای راهنما و آموزش نحوه رنگ آمیزی متعددی می باشد و هم چنین محصولات رنگ بهسان قابلیت اعمال با روش قلم مو، پیستوله، غلطک و پارچه های تنظیف می باشد. راهنمای مصرف محصولات رنگ بهسان در قوطی های بسته بندی درج شده و مشتریان می تواند با مطالعه نحوه مصرف محصول به آسانی از این محصولات استفاده نمایند. 

محصولات رنگ بهسان دارای گواهینامه استاندارد ISO 80004 و INSO 21145 که مربوط به استاندارد فناوری نانو و خاصیت آبگریزی و هم چنین دارای گواهینامه کیفیت محصول ISO 9001 و ISO 14001 و تاییدیه های فنی از مراجع معتبر کشور نظیر انرژی اتمی، پژوهشگاه رنگ و متالورژی رازی می باشد. 

آخرین محصولات

خدمات ما

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

اطلاعات تماس

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.